N/A
Ispită · Sezon 5 (2019)
Nicoleta Dragne
Povestea în emisiune
Nicoleta Dragne — ispită în sezonul 5, menționată în recap Antena 1 (revenire după S3/S4).
Întrebări frecvente despre Nicoleta Dragne
Cine este Nicoleta Dragne de la Insula Iubirii?
Nicoleta Dragne este o ispită la Insula Iubirii, sezonul 5 (2019). Nicoleta Dragne — ispită în sezonul 5, menționată în recap Antena 1 (revenire după S3/S4).
Ce rol are Nicoleta Dragne în Insula Iubirii?
Nicoleta Dragne a fost ispită în sezonul 5 (2019), adusă pe insulă pentru a testa fidelitatea concurenților.
În ce sezon a apărut Nicoleta Dragne la Insula Iubirii?
Nicoleta Dragne a participat în sezonul 5 al emisiunii Insula Iubirii, difuzat în 2019 pe Antena 1.