Daniela Pană N/A

Ispită · Sezon 10 (2026)

Daniela Pană

Rol
Ispită
Gen
Feminin
Rezultat bonfire
N/A

Povestea în emisiune

Ispită feminină S10. Din Galați; activă pe TikTok (~79k urmăritori).

Întrebări frecvente despre Daniela Pană

Cine este Daniela Pană de la Insula Iubirii?

Daniela Pană este o ispită la Insula Iubirii, sezonul 10 (2026), filmat în Coconut Island, Thailanda. Ispită feminină S10. Din Galați; activă pe TikTok (~79k urmăritori).

Cu ce se ocupă Daniela Pană?

Profesia detaliată a Daniela Pană nu a fost comunicată extensiv în presă, însă a participat ca ispită în sezonul 10 al Insula Iubirii (2026), în cadrul formatului Temptation Island difuzat de Antena 1.

Ce rol are Daniela Pană în Insula Iubirii sezonul 10?

Daniela Pană a fost ispită în sezonul 10 (2026). Ispitele sunt aduse pe insulă pentru a testa fidelitatea concurenților, care sunt separați de partenerii lor timp de 21 de zile.

A mai participat Daniela Pană la Insula Iubirii?

Daniela Pană a participat anterior ca ispită în sezonul 9, apoi a revenit în sezonul 10.

În ce sezon a apărut Daniela Pană la Insula Iubirii?

Daniela Pană a participat în sezonul 10 al emisiunii Insula Iubirii, difuzat în 2026 pe Antena 1. Filmările au avut loc în Coconut Island, Thailanda.