Au rămas împreună
Concurent (cuplu) · Sezon 1 (2015)
Alina Voinea
Partener: Alexandru Mărgineanu
Povestea în emisiune
Cuplu care a promis căsătoria înainte de emisiune. Au trecut testul cu bine și și-au îndeplinit promisiunea. Alina Voinea a devenit doamna Mărgineanu la data de 4 iulie, imediat după finalizarea show-ului. Nunta a avut loc pe litoral și au petrecut alături de Bogdan și Andreea. După emisiune: S-au căsătorit la 4 iulie 2015, prima nuntă din istoria emisiunii.
Întrebări frecvente despre Alina Voinea
Cine este Alina Voinea de la Insula Iubirii?
Alina Voinea este un concurent (cuplu) la Insula Iubirii, sezonul 1 (2015). Cuplu care a promis căsătoria înainte de emisiune. Au trecut testul cu bine și și-au îndeplinit promisiunea. Alina Voinea a devenit doamna Mărgineanu la data de 4 iulie, imediat după finalizarea show-ului. Nunta a avut loc pe litoral și au petrecut alături de Bogdan și Andreea. D…
Câți ani are Alina Voinea?
Alina Voinea avea ~24 ani la momentul participării în sezonul 1.
De unde este Alina Voinea?
Alina Voinea este din N/A.
Cu cine a participat Alina Voinea la Insula Iubirii?
Alina Voinea a participat în sezonul 1 alături de Alexandru Mărgineanu.
Ce decizie a luat Alina Voinea la focul de tabără?
La bonfire, Alina Voinea și Alexandru Mărgineanu au avut rezultatul: Au rămas împreună.
În ce sezon a apărut Alina Voinea la Insula Iubirii?
Alina Voinea a participat în sezonul 1 al emisiunii Insula Iubirii, difuzat în 2015 pe Antena 1.